Automobilių plovimas garais

Mobilus automobilių plovimas garais – ekologijos ir nepriekaištingos švaros derinys. Tobulas pasirinkimas taupantiems laiką, nes ši paslauga leis pamiršti varginantį ir brangų laiką eikvojantį laukimą eilėse. Tai sparčiai populiarėjanti paslauga, ypač šiuo laikmečiu, kai gyvenimo tempas tampa vis greitesnis, o laikas – brangesnis. Tad laukimas eilėse tam, kad nusiplautumėte ir išsivalytumėte automobilį, tampa prabanga, kurios dažnai negalime sau leisti. Mobilia plovimo garais įranga mes nuplausime ir išvalysime automobilį tiesiog Jūsų kieme ar kitoje Jums patogioje vietoje. Atvykę viską padarome už Jus, tad Jums lieka tiesiog išsirinkti patraukliausią paslaugų paketą ir susisiekti su mumis. Rūpindamiesi kiekvieno iš Jūsų gerove, siūlome puikią alternatyvą tradiciniam automobilių plovimui, pateisinančią net pačių išrankiausių klientų lūkesčius.

Didžiausias automobilio salono valymo garais privalumas – tai visų mikrobų ir bakterijų sunaikinimas, nenaudojant cheminių valymo medžiagų. Tad, pasirinkę salono valymo garais paslaugą, džiaugsitės atnaujintu automobilio salonu, tausodami aplinką ir savo sveikatą. Ar kada nors susimąstėte, ar pakankamai dažnai valote vaikų automobilines kėdutes? Jose gyvena kone daugiausiai mikrobų ir bakterijų. Atlikti tyrimai rodo, kad viename kvadratiniame centimetre automobilinių kėdučių randama daugiau kaip 100 skirtingų rūšių bakterijų, kurios gali stipriai sutrikdyti vaiko sveikatą. Valyti ją cheminiu būdu – tikrai ne pats geriausias pasirinkimas, jei norite geresnio ir sveikatą saugančio rezultato. Valymais garais – tai visiškai nekenksmingas valymo būdas, kuris užtikrina švarą, sunaikindamas visus mikrobus ir bakterijas vaikų kėdutėse, taip pasirūpinama ir mažųjų keleivių sveikata.

Vaikiškos kėdutės valymo kaina 15 EUR

Mūsų patyrę meistrai jau daugiau nei 10 metų sėkmingai atlieka automobilio poliravimą ir atnaujinimą. Automobilio kėbulo, žibintų poliravimas ir šlifavimas atliekamas 1-3 etapais, naudojant tik profesionaliausia įrangą ir patikimas medžiagas – Sonax, Rupes, Koch  ir kt.

Patikėkite mūsų profesionalams savo automobilį ir jis bus nepriekaištingos išvaizdos ir kokybės!

Poliravimo orientacinės kainos yra nuo 150 EUR iki 300 EUR

Žibintų poliravimo kaina 30 EUR

Įsisenėjusioms dėmėms valyti ir stipriam užterštumui naikinti galime pasiūlyti kur kas veiksmingesnį būdą nei cheminės priemonės. Tai valymas šlapiu garu. Siūlomas būdas užtikrina švarą ir dezinfekciją, o norimas rezultatas pasiekiamas naudojant minimalų kiekį cheminių valymų priemonių.

Kaina nuo 60 EUR + Pvm

Jūsų paslaugoms – išskirtinį blizgesį automobiliui suteikianti nano danga. Automobilio išorės padengimas nano danga apsaugo paviršių nuo subraižymų, apsauginis sluoksnis neleidžia stipriai prilipti purvui, suteikia išskirtinį ir ilgalaikį blizgesį be vaškavimo ar poliravimo. Daugiau informacijos

NANO vaškas 60 EUR.

NANO keramika 200 EUR

Automobilio ozonavimas – ekologiškas ir efektyvus būdas panaikinti nemalonius kvapus automobilyje ir „išvalyti“ orą. Ozono, galingiausio natūralaus dezinfekanto dėka, automobilyje mėgausitės ilgalaike gaiva nenaudodami jokių kenksmingų cheminių priemonių. Daugiau informacijos

Kaina: 10 EUR 10 min./ 15 Eur 20 min./ 20 Eur 30 min.