+37063701111

Ekologiškas valymas garais

Dabartinių buitinės chemijos priemonių sudėtyje yra daug kenksmingų medžiagų, darančių didžiulę, dažnai nepataisomą žalą žmogaus sveikatai. Siekdami to išvengti mes „suradome“ ekologišką valymo garais technologiją, kuri pašalina giliai įsisenėjusius nešvarumus ir sunaikina kenksmingas bakterijas, nekenkdama žmogaus sveikatai.

Garai prasiskverbia į giluminius valomų paviršių sluoksnius, tokiu būdu pašalinami nešvarumai, nemalonūs kvapai, sunaikinami

alergenų sukėlėjai bei dezinfekuojama. Labai purvinų paviršių ar įsisenėjusių dėmių valymas tampa gerokai sudėtingesnis. Valymo garais technologija užtikrina nepriekaištingą švarą, naudojant minimalų priemonių kiekį. Mūsų pasirinktos priemonės yra biologiškai suyrančios, todėl, lyginant su cheminiu valymu, valymo garais procesas užtikrina ne tik geresnį rezultatą, bet ir ekologiją.

Valymo garais įranga užtikrina aukščiausią kokybę pranokdama net reikliausio kliento lūkesčius.

 

Dezinfekavimas ir Ozonavimas

 

Koronavirusui  COVID – 19 plitimui stabdyti, rekomeduojama daugiabučių namų laiptinių dezinfekcija. Dėl besikeičiančios epidemiologinės situacijos, kurią kelia koronaviruso paplitimo grėsmė, Aplinkos ministerija primygtinai ragina daugiabučių namų administratorius ir pačius gyventojus imtis priemonių šiai grėsmei mažinti. Viena iš užtvarų užkratui plisti – laiptinių dezinfekcija.

Dezinfekcija vykdoma keliais būdais: Ozonavimas, dezinfekcinio skysčio purškimas, karšti garai.

1.Ozonavimas – efektyviausia dezinfekavimo priemonė.

Ozono generatoriai plačiai naudojami dezinfekuojant laiptines nuo COVID -19, taip pat gamybinius įrengimus, administracines, gyvenamąsias, sandėliavimo ir kitas gamybines patalpas. Ozonas naikina virusus, bakterijas, grybelius, dumblius ir jų sporas, pirmuonių cistas. Ozono poveikis labai greitas.  Ozonas pašalina nemalonius kvapus. Ozonas nesukuria šalutinių toksiškų produktų.  Ozono generatoriuje ozonas gaminamas iš atmosferoje esančio deguonies ir po sąveikos su cheminėmis ir mikrobiologinėmis medžiagomis tampa normaliu deguonimi.  Ozonas greitai virsta deguonimi.

Ozonas naikina mikroorganizmus 300-3000 kartų greičiau nei kiti tradiciniai dezinfekavimo būdai. Dėl šių savybių ozonavimas yra plačiai naudojamas patalpų dezinfekavimui.

 1. Dezinfekcinio skysčio purškimas ant paviršių.

  Dezinfekuojančiu skysčiu purškiami: turėklai; lauko durų rankenos; pašto dėžutės, liftų mygtukai ir kiti paviršiai, su kuriais dažniausiai kontaktuoja gyventojai.

Dezinfekavimo priemonės:

Naudojamos tik sertifikuotos ir ES Komisijos reglamentuotos priemonės. Etanolio pagrindo, ne mažesnio negu 70% dezinfekcinis skystis. Vandenilio peroksido pagrindo dezinfekcinis skystis. Paviršius, kuriuos gali sugadinti natrio hipochloritas, reikia valyti 70% koncentracijos etanoliu.

 1. Valymas-dezinfekavimas garais. Naudojame, pramoninius, galingus garo generatorius, kuriuose garo temperatūra pasiekiama 200 C, ir sukuria 16 barų slėgį. Turint šiuos parametrus, valymas garais užtikrina aukščiausią rezultatą. Garų šilumos poveikis sunaikina virusus, mikrobų baltymams, taip pat bakterijų ir grybelių riebalinių ląstelių membranų sunaikinimas užmuša mikrobus. Garais dezinfekuoti veiksmingiausia yra minštus paviršius (baldai, kilimai, kiliminės dangos, čiužiniai ir kt.).

 

 

 

Valymo paslaugos

Kilimų valymas garais – naujovė, kurią vis labiau pamėgsta klientai jau po pirmo bandymo. Tai švaros užtikrinimo būdas, ypatingai aktualus žmonėms, kuriems cheminiai valikliai sukelia alergines reakcijas. Be to, tai nepakeičiama technologija, užtikrinanti saugų vaikų kontaktą su kilimu ar pan.dangos paviršiumi.

Kilimai garais išvalomi itin švariai, nes yra naudojamas sausas giluminis valymas, kai pasiekamas giliausiuose sluoksniuose nusėdęs purvas, surenkami žmonių ir naminių gyvūnų plaukai.

Čiužiniamas reikalinga tinkama priežiūra, kad jie žmonėms suteiktų ne tik komfortą, bet ir nuolatinį malonumą naudojantis jais.

Čiužiniuose kaupiasi dulkių erkutės, veisiasi įvairios bakterijos, įsigeria prakaitas, tad ilaikui bėgant jie tampa nešvarūs ir ima skleisti namalonų kvapą.

Kovoti su šia problema dabar labai paprasta, nes į pagalbą pasitelkiama čiužinių valymo garais technologija. Ši paslauga ypač aktuali alergiškiems bei auginantiems vaikus žmonėms, besirūpinantiems savo ir mažylių sveikata.

Baldų valymas garais – ekologiškas valymo būdas, ne tik leidžiantis pašalinti riebalus, kitus nešvarumus ir įsisenėjusias dėmes, bet ir vizualiai suteikiantis baldams „naujumo“ efektą.

Valymas garais taip pat naikina alergijų sukėlėjus, dezinfekuoja ir panaikina nemalonius kvapus namuose.

Kas yra ozonavimas ir kodėl verta rinktis patalpų ozonavimo paslaugą ?

Ozonas yra galinga antimikrobinė medžiaga, vienas stipriausių oksidatorių ir efektyviausių dezinfekavimo priemonių. Jis naikina visas bakterijas, virusus, grybų ir pelėsių sporas, organinės ir neorganinės kilmės kvapus. O panaudojus ozoną nelieka toksinių medžiagų likučių.

Lietuvoje patalpų ozonavimas ganėtinai naujas, bet dėl savo efektyvumo ir ekologiškumo sparčiai populiarėjantis patalpų valymo būdas.

Ozonavimas pakeičia kenksmingas chemines priemones, nesukeldamas alerginių reakcijų ir išsaugodamas sveikatą.

Ozono Privalumai:

 • Nužudo mikrobus, Acarina, alergenus, virusus, grybų sporas, pelėsius, bakterijas.
 • Suardo kenkėjų, pavyzdžiui: graužikų, blusų, tarakonų, dulkių erkučių, musių ir pan. į aplinką išskiriamus alergenus.
 • 51 proc. stipriau veikia bakterijų ląstelių sienele, nei chloras.
 • Bakterijas nužudo 300 kartų greičiau, nei chloras.
 • Stipriausias prieinamas plataus spektro mikrobiologinės kontrolės agentas.
 • Panaikina karšto vandens ir tradicinių dezinfekantų poreikį.
 • Pakeičia daugumą cheminių priemonių.
 • Chemiškai švarus, nesusidaro jokių toksiškų atliekų.
 • Naudojamas tiesiogiai jam kontaktuojant su maistu.
 • Švarus ir nekenkia aplinkai.
 • Panaikina organinės ir neorgninės kilmės kvapus.
 • Veiksmingai dezinfekuoja net esant mažoms jo koncentracijoms.
 • Prailgina produktų galiojimo laiką.
 • Ozono molekulės, kurios taip pat vadinamos aktyviuoju deguonimi, yra trys, o ne du deguonies atomai (O3). Ozonas yra mėlynos, nedegios dujos, kurių tankis yra didesnis nei oro tankis. Ozonas yra žinomas kaip vienas iš efektyviausių dezinfekavimo priemonių. Jo antiseptinis poveikis yra maždaug 50 kartų didesnis ir 3000 kartų greitesnis nei chloro. Ozonas dažniausiai naudojamas išvalyti geriamąjį vandenį, pašalinti nemalonius kvapus, bakterijas, pelėsio darinius, alergenus ir kita mikrobiologinę taršą patalpose ir transporto priemonėse.
 • ozonas nužudo
 • Mikrobus, alergenus, virusus, grybų sporas, pelėsius, bakterijas. Suardo kenkėjų, pavyzdžiui: graužikų, blusų, tarakonų, dulkių erkučių, musių į aplinką išskiriamus alergenus.
 • ozonas naikina
 • Cheminius teršalus (atsirandančius iš kilimų, izoliacinių sistemų, lakų, baldų apmušalų, plastiko ir kitų statybinių medžiagų).
 • ozonas pašalina
 • Organinės ir neorganinės kilmės kvapus (įskaitant tabako dūmų, dažų, drėgmės, gaisro).

Kiliminės dangos, kilimų plovimas – kaina priklauso nuo užterštumo (pelėsių, šlapimo padarinių)

m2  nuo  2 Eur

Minkštų baldų valymas garais

sėdima vieta

nuo 7 Eur

Čiužinių valymas garais/dezinfekavimas

1 vnt.

Nuo 20 Eur

 Ozonavimas Kaina sutartinė